FilteRolAlyvos filtraiFILTRAI

Platus filtrų asortimento pasirinkimas, galimybė užsakyti Jums reikiamo filtro gamybą
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/alyvos-filtrai-z-1280x1280.jpg

We have decades of experience meeting the stringent regulations and certifications for the automotive, aerospace and medical device industries, which serve as benchmarks for all of the products we manufacture.

"FilteRol"
Alyvos filtrai

Alyvos filtrai yra esminis variklio komponentas. Jie nuolatos valo variklio alyvą nuo abrazyvinių teršalų, kurie atsiranda dėl variklio dilimo, ir neleidžia jiems patekti į degimo kamerą. Alyvos filtrai užtikrina sklandų variklio ir turbinos darbą, nes variklio alyva ne tik suteikia tepimą frikciniams elementams, bet ir veikia kaip aušinimo medžiaga, todėl reikalingas aukštos kokybės alyvos filtras.
Yra du alyvos filtro tipai: atsukamas filtras, kuris yra filtravimo elementas, įmontuotas į metalinį korpusą su sriegiu, ir ECO tipo filtrai, kurie yra filtravimo elementai be metalinio korpuso.
Atsukami filtrai gali turėti skirtingus vidinius vožtuvus, priklausomai nuo variklio konstrukcijos. Anti-drainback vožtuvas yra membrana, kuri neleidžia alyvai nutekėti iš filtro atgal į variklį, kai jis yra išjungtas ir apsaugo nuo alyvos nutekėjimo keičiant filtrą. Antisifoninis vožtuvas užtikrina, kad filtras visada būtų pilnas alyvos. Aplenkimo vožtuvas atsidaro, kai alyvos filtras užsikemša, leidžiant alyvai apeiti filtrą ir patekti į tepimo sistemą, be to, šis vožtuvas taip pat reguliuoja alyvos slėgį variklyje.
ECO filtrai yra dažnai naudojami šiuolaikiniuose varikliuose. Jie skiriasi nuo atsukamųjų filtrų tuo, kad neturi metalinio korpuso su sriegiu ir vožtuvais. Filtravimo sistemoje keičiama alyvos kasetė, kuri susideda iš filtravimo medžiagos ir plastikinio tinklelio, kuris užtikrina filtro kasetės konstrukcijos stabilumą.

https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/baneris-filterol-1-1200x640.jpg
auto-15
auto-10
auto-11
auto-12
auto-14
auto-13
auto-7
auto-9
auto-8
auto-3
auto-2
auto-1-1
auto-5
auto-6
auto-4

FilteRolTikslumas ir kokybėFILTAI

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, visuomet renkamės ir gamybos procese naudojame tik kokybiškiausias medžiagas; nuolat atnaujiname ir kruopčiai rūpinamės gamybos įrenginiais, ir, žinoma kruopščiai prižiūrime visą gamybos procesą. Prekybai pateikiame tik nepriekaištingos kokybės produktus.

Mūsų gaminami filtrai atitinka visus techninius IST 5898266-001:2000 reikalavimus. Produkcijos kokybė taip pat patvirtinta 2011 metais išduotu PCT sertifikatu Nr. C-LT.АГ17.В.04580.

Projektavimas
Klientų pageidavimų realizavimas.
Gamyba
Produkto gamyba pagal užsakymą
Terminai
Pagal iš anksto aptartą tiekimo grafiką su klientu.
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/gamyba-filterol-4.jpg