FilteRolKasetiniai filtraiFILTRAI

Platus filtrų asortimento pasirinkimas, galimybė užsakyti Jums reikiamo filtro gamybą
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/kasetinis-filtras-filterol-1280x1280.jpg

We have decades of experience meeting the stringent regulations and certifications for the automotive, aerospace and medical device industries, which serve as benchmarks for all of the products we manufacture.

"FilteRol"
kasetiniai filtrai

Filterol kasetiniai filtrai pasižymi išskirtinėmis techninėmis savybėmis, garantuojančiomis mažą slėgio kritimą net esant intensyviems oro srautams. Mūsų gaminami filtrai efektyviai mažina žalingų dalelių (pvz., dulkių, žiedadulkių, pluoštų ir kt.) koncentraciją ore. Šių filtrų konstrukcija, nors ir paprasta, yra patvari ir kokybiškai sukonstruota su aukščiausios kokybės filtruojančia medžiaga, užtikrinančia filtro veiksmingumą ir ilgą eksploatavimo laikotarpį. Filterol filtrai tinka naudoti kaip priešfiltriai ar pagrindiniai filtrai, siekiant sugauti didelės ir mažos frakcijos kenksmingas daleles ir užtikrinti švarų bei gaivų oro kokybę patalpose.

https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/baneris-filterol-1-1200x640.jpg
mitsubisi-z
mitsubisi-elektroniks
daiman-zz
mdv-zz
elektrrolux-z
lg-z
nordis-z
mitsubisi-z
mitsubisi-elektroniks
hitachi-z
c-h-z
airwell-z2
gree-z
htw-zz
getair-z

FilteRolTikslumas ir kokybėFILTAI

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, visuomet renkamės ir gamybos procese naudojame tik kokybiškiausias medžiagas; nuolat atnaujiname ir kruopčiai rūpinamės gamybos įrenginiais, ir, žinoma kruopščiai prižiūrime visą gamybos procesą. Prekybai pateikiame tik nepriekaištingos kokybės produktus.

Mūsų gaminami filtrai atitinka visus techninius IST 5898266-001:2000 reikalavimus. Produkcijos kokybė taip pat patvirtinta 2011 metais išduotu PCT sertifikatu Nr. C-LT.АГ17.В.04580.

Projektavimas
Klientų pageidavimų realizavimas.
Gamyba
Produkto gamyba pagal užsakymą
Terminai
Pagal iš anksto aptartą tiekimo grafiką su klientu.
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/gamyba-filterol-4.jpg