FilteRolKuro filtraiFILTRAI

Platus filtrų asortimento pasirinkimas, galimybė užsakyti Jums reikiamo filtro gamybą
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/automobilu-kuro-filtrai-z-1280x1280.jpg

We have decades of experience meeting the stringent regulations and certifications for the automotive, aerospace and medical device industries, which serve as benchmarks for all of the products we manufacture.

"FilteRol"
Kuro filtrai

Kuro filtrai yra gyvybiškai svarbūs benzininiams ir dyzeliniams varikliams, kadangi jie pašalina nešvarumus iš kuro, atskiria vandenį ir padeda užtikrinti degalų tiekimo sistemos ilgaamžiškumą.
Yra du pagrindiniai kuro filtro tipai: metaliniai atsukami filtrai ir ECO kasetiniai filtrai. Metaliniai kuro filtrai yra dažnai naudojami universaliose filtravimo sistemose, ypač dyzelinio kuro purkštukų sistemose. Jie padeda pašalinti nešvarumus ir vandenį iš kuro, kadangi vandens pėdsakai degaluose gali sukelti degalų purkštukų sistemos gedimus ar koroziją. Šie filtrai paprastai turi specialų rezervuarą, skirtą vandeniui nusėsti ir pašalinti iš kuro sistemos.
ECO kasetiniai filtrai, turintys metalinį korpusą, priešingai, neturi kuro filtravimo kasetės. Jie yra įdiegiami montuojamose dėžėse ir dažnai naudojami dyzelinių variklių degalų sistemose.
Netinkamas ar per senas kuro filtras gali sukelti daug problemų, tokių kaip automobilio galingumo sumažėjimas, nereguliarus variklio veikimas ir degalų sistemos bei degalų purkštukų sistemos gedimai.
Filterol naudoja pažangias medžiagas ir automatizuotas technologijas, siekdama užtikrinti aukščiausios kokybės filtrų gamybą. Kompanija gamina įvairaus dydžio filtrus benzininiais ir dyzeliniais varikliais varomoms transporto priemonėms ir sunkvežimiams.

https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/baneris-filterol-1-1200x640.jpg
auto-15
auto-10
auto-11
auto-12
auto-14
auto-13
auto-7
auto-9
auto-8
auto-3
auto-2
auto-1-1
auto-5
auto-6
auto-4

FilteRolTikslumas ir kokybėFILTAI

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, visuomet renkamės ir gamybos procese naudojame tik kokybiškiausias medžiagas; nuolat atnaujiname ir kruopčiai rūpinamės gamybos įrenginiais, ir, žinoma kruopščiai prižiūrime visą gamybos procesą. Prekybai pateikiame tik nepriekaištingos kokybės produktus.

Mūsų gaminami filtrai atitinka visus techninius IST 5898266-001:2000 reikalavimus. Produkcijos kokybė taip pat patvirtinta 2011 metais išduotu PCT sertifikatu Nr. C-LT.АГ17.В.04580.

Projektavimas
Klientų pageidavimų realizavimas.
Gamyba
Produkto gamyba pagal užsakymą
Terminai
Pagal iš anksto aptartą tiekimo grafiką su klientu.
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/gamyba-filterol-4.jpg