FilteRolOro filtraiFILTRAI

Platus filtrų asortimento pasirinkimas, galimybė užsakyti Jums reikiamo filtro gamybą
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/oro-filtrai-2-1280x1280.jpg

We have decades of experience meeting the stringent regulations and certifications for the automotive, aerospace and medical device industries, which serve as benchmarks for all of the products we manufacture.

"FilteRol"
Oro filtrai

Vidaus degimo variklio veikimui būtini aukštos kokybės oro filtrai. Atsižvelgiant į variklio kubatūrą, normaliam variklio veikimui reikia nuo 8 iki 13 kubinių metrų oro. Deja, oras dažnai yra pilnas abrazyvinių priemaišų, kurios su oru patenka į degimo kamerą ir nusėda ant vožtuvų ir cilindrų kartu su kitomis degimo medžiagomis.Oro filtro užduotis yra valyti įeinantį orą nuo kietųjų dalelių ir apsaugoti degimo kameros oro srauto matuoklį. Aukštos kokybės filtras gali padėti prailginti variklio tarnavimo laiką.Filterol gamina savo produktus naudodama tik aukštos kokybės ir pažangias medžiagas, tokias kaip celiuliozė ir sintetika. Automatizuota įranga užtikrina, kad kiekvienas komponentas ir galutinis filtrų surinkimas būtų kokybiškas. Filtrų klostės yra lygios, o poliuretano pagrindo tarpinės yra lankstios, bet atsparios slėgiui. Visa tai užtikrina sklandų oro pralaidumą per Filterol produktus ir neleidžia kenksmingoms dalelėms patekti į variklį.Dėl mažo filtravimo medžiagos aerodinaminio atsparumo, šiuolaikiniai variklio oro filtrai yra iki 99,9% efektyvūs. Jie gali sugauti daleles, kurių dydis siekia kelis mikronus. Oro filtro eksploatavimo trukmę labai veikia aplinka, kurioje veikia variklis, tačiau visada svarbu laikytis gamintojo rekomendacijų keičiant oro filtrus. Užsikimšęs oro filtras gali sumažinti transporto priemonės galią ir padidinti degalų sąnaudas. Filterol oro filtrai užtikrina sklandų variklio veikimą, neprarandant galią ir prailginant variklio tarnavimo laiką.

https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/baneris-filterol-1-1200x640.jpg
auto-15
auto-10
auto-11
auto-12
auto-14
auto-13
auto-7
auto-9
auto-8
auto-3
auto-2
auto-1-1
auto-5
auto-6
auto-4

FilteRolTikslumas ir kokybėFILTAI

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, visuomet renkamės ir gamybos procese naudojame tik kokybiškiausias medžiagas; nuolat atnaujiname ir kruopčiai rūpinamės gamybos įrenginiais, ir, žinoma kruopščiai prižiūrime visą gamybos procesą. Prekybai pateikiame tik nepriekaištingos kokybės produktus.

Mūsų gaminami filtrai atitinka visus techninius IST 5898266-001:2000 reikalavimus. Produkcijos kokybė taip pat patvirtinta 2011 metais išduotu PCT sertifikatu Nr. C-LT.АГ17.В.04580.

Projektavimas
Klientų pageidavimų realizavimas.
Gamyba
Produkto gamyba pagal užsakymą
Terminai
Pagal iš anksto aptartą tiekimo grafiką su klientu.
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/gamyba-filterol-4.jpg