FilteRolPaneliniai filtraiFILTRAI

Platus filtrų asortimento pasirinkimas, galimybė užsakyti Jums reikiamo filtro gamybą
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/paneliniai-filtrai-filterol-1280x1280.jpg

We have decades of experience meeting the stringent regulations and certifications for the automotive, aerospace and medical device industries, which serve as benchmarks for all of the products we manufacture.

"FilteRol"
paneliniai filtrai

Filterol paneliniai filtrai yra skirti oro valymui ir gero oro kokybės išlaikymui gyvenamųjų, komercinių ir kitų tipų pastatų oro vėdinimo sistemose. Švarus oras ne tik pagerina gyvenimo ir darbo sąlygas, bet ir teigiamai veikia žmogaus savijautą bei produktyvumą. Jie dažniausiai naudojami kaip priešfiltriai oro vėdinimo ir kondicionavimo sistemose arba kaip pagrindiniai filtrai, skirti didesnių kenksmingų dalelių sugavimui ore. Aukštos kokybės ir tolygiai sulankstyta filtruojanti medžiaga užtikrina mažą srauto kritimą ir puikų dalelių gaudymo efektyvumą, palyginti su filtro dydžiu.

https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/baneris-filterol-1-1200x640.jpg
mitsubisi-z
mitsubisi-elektroniks
daiman-zz
mdv-zz
elektrrolux-z
lg-z
nordis-z
mitsubisi-z
mitsubisi-elektroniks
hitachi-z
c-h-z
airwell-z2
gree-z
htw-zz
getair-z

FilteRolTikslumas ir kokybėFILTAI

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, visuomet renkamės ir gamybos procese naudojame tik kokybiškiausias medžiagas; nuolat atnaujiname ir kruopčiai rūpinamės gamybos įrenginiais, ir, žinoma kruopščiai prižiūrime visą gamybos procesą. Prekybai pateikiame tik nepriekaištingos kokybės produktus.

Mūsų gaminami filtrai atitinka visus techninius IST 5898266-001:2000 reikalavimus. Produkcijos kokybė taip pat patvirtinta 2011 metais išduotu PCT sertifikatu Nr. C-LT.АГ17.В.04580.

Projektavimas
Klientų pageidavimų realizavimas.
Gamyba
Produkto gamyba pagal užsakymą
Terminai
Pagal iš anksto aptartą tiekimo grafiką su klientu.
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/gamyba-filterol-4.jpg