FilteRolSalono oro filtraiFILTRAI

Platus filtrų asortimento pasirinkimas, galimybė užsakyti Jums reikiamo filtro gamybą
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/oro-salono-filtrai-3-1280x1280.jpg

We have decades of experience meeting the stringent regulations and certifications for the automotive, aerospace and medical device industries, which serve as benchmarks for all of the products we manufacture.

"FilteRol"
Salono oro filtrai

Vis daugiau dėmesio skiriama oro kokybei, ypač transporto priemonėse, kuriose praleidžiame daug laiko, įstrigę kamščiuose ar važiuodami į darbą. Aplinkos tarša ir daugėjantis automobilių srautas sukelia daugybę problemų, pirmiausia paveikdami mūsų kvėpavimo sistemą. Automobilių salone oro kokybė dažnai yra prastesnė nei lauke, nes įjungus vėdinimo sistemas į saloną patenka aplinkos oras, tarsi veikiant „dulkių siurblio” principu. Todėl aukštos kokybės salono oro filtrai, tokie kaip Filterol, yra neįkainojama priemonė kenksmingam aplinkos poveikiui mažinti. Filterol salono oro filtrai yra sukurti tam, kad apsaugotų vairuotoją ir keleivius nuo aplinkos ore esančių pavojingų dalelių, kurios gali pakenkti mūsų kvėpavimo sistemai. Šie filtrai efektyviai užkerta kelią dulkėms, išmetamosioms dujoms ir žiedadulkėms patekti į automobilio saloną, taip apsaugodami keleivius nuo potencialiai kenksmingo poveikio sveikatai.

https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/baneris-filterol-1-1200x640.jpg
auto-15
auto-10
auto-11
auto-12
auto-14
auto-13
auto-7
auto-9
auto-8
auto-3
auto-2
auto-1-1
auto-5
auto-6
auto-4

FilteRolTikslumas ir kokybėFILTAI

Siekdami užtikrinti aukščiausią produkcijos kokybę, visuomet renkamės ir gamybos procese naudojame tik kokybiškiausias medžiagas; nuolat atnaujiname ir kruopčiai rūpinamės gamybos įrenginiais, ir, žinoma kruopščiai prižiūrime visą gamybos procesą. Prekybai pateikiame tik nepriekaištingos kokybės produktus.

Mūsų gaminami filtrai atitinka visus techninius IST 5898266-001:2000 reikalavimus. Produkcijos kokybė taip pat patvirtinta 2011 metais išduotu PCT sertifikatu Nr. C-LT.АГ17.В.04580.

Projektavimas
Klientų pageidavimų realizavimas.
Gamyba
Produkto gamyba pagal užsakymą
Terminai
Pagal iš anksto aptartą tiekimo grafiką su klientu.
https://filterol.eu/wp-content/uploads/2023/07/gamyba-filterol-4.jpg