NamaiKategorija

Salono oro filtrai

Salono filtro vaidmuo

Vis daugiau dėmesio skiriama oro kokybei, ypač transporto priemonėse, kuriose praleidžiame daug laiko, įstrigę kamščiuose ar važiuodami į darbą. Aplinkos tarša ir daugėjantis automobilių srautas sukelia daugybę problemų, pirmiausia paveikdami mūsų kvėpavimo sistemą. Automobilių salone oro kokybė dažnai yra prastesnė nei lauke, nes įjungus vėdinimo sistemas į saloną patenka aplinkos oras, tarsi veikiant „dulkių siurblio” principu. Todėl aukštos kokybės salono oro filtrai, tokie kaip Filterol, yra neįkainojama priemonė kenksmingam aplinkos poveikiui mažinti.
Filterol salono oro filtrai yra sukurti tam, kad apsaugotų vairuotoją ir keleivius nuo aplinkos ore esančių pavojingų dalelių, kurios gali pakenkti mūsų kvėpavimo sistemai. Šie filtrai efektyviai užkerta kelią dulkėms, išmetamosioms dujoms ir žiedadulkėms patekti į automobilio saloną, taip apsaugodami keleivius nuo potencialiai kenksmingo poveikio sveikatai. Be to, Filterol salono oro filtrai yra veiksmingi ir esant skirtingoms oro temperatūroms, užtikrindami oro kondicionavimo sistemos švarumą.
Filterol gamina ir salono oro filtrus su aktyvuota anglimi, kurie yra skirti sugerti kenksmingas dujas ir nepageidaujamus kvapus. Šie filtrai pašalina maždaug 90% neigiamų dujų, todėl jų naudojimas dar labiau padidina automobilio salone esančio oro kokybę.
Naudojant pažangias technologijas ir automatizuotą įrangą, Filterol užtikrina aukštą savo produktų kokybę. Jie gaminami atitinkant griežtus transporto priemonių gamintojų reikalavimus ir siūlomi įvairių dydžių, tinkantys tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams.