NamaiKategorija

Filtrai vidaus degimo varikliams

Filterol gamina savo produktus naudodama tik aukštos kokybės ir pažangias medžiagas, tokias kaip celiuliozė ir sintetika. Automatizuota įranga užtikrina, kad kiekvienas komponentas ir galutinis filtrų surinkimas būtų kokybiškas. Filtrų klostės yra lygios, o poliuretano pagrindo tarpinės yra lankstios, bet atsparios slėgiui. Visa tai užtikrina sklandų oro pralaidumą per Filterol produktus ir neleidžia kenksmingoms dalelėms patekti į variklį.

 

Dėl mažo filtravimo medžiagos aerodinaminio atsparumo, šiuolaikiniai variklio oro filtrai yra iki 99,9% efektyvūs. Jie gali sugauti daleles, kurių dydis siekia kelis mikronus. Oro filtro eksploatavimo trukmę labai veikia aplinka, kurioje veikia variklis, tačiau visada svarbu laikytis gamintojo rekomendacijų keičiant oro filtrus. Užsikimšęs oro filtras gali sumažinti transporto priemonės galią ir padidinti degalų sąnaudas. Filterol oro filtrai užtikrina sklandų variklio veikimą, neprarandant galią ir prailginant variklio tarnavimo laiką.

 

Kuro filtrai vidaus degimo varikliams

Kuro filtrai yra gyvybiškai svarbūs benzininiams ir dyzeliniams varikliams, kadangi jie pašalina nešvarumus iš kuro, atskiria vandenį ir padeda užtikrinti degalų tiekimo sistemos ilgaamžiškumą.Yra du pagrindiniai kuro filtro tipai: metaliniai atsukami filtrai ir ECO kasetiniai filtrai. Metaliniai kuro filtrai yra dažnai naudojami universaliose filtravimo sistemose, ypač dyzelinio kuro purkštukų sistemose. Jie padeda pašalinti nešvarumus ir vandenį iš kuro, kadangi vandens pėdsakai degaluose gali sukelti degalų purkštukų sistemos gedimus ar koroziją. Šie filtrai paprastai turi specialų rezervuarą, skirtą vandeniui nusėsti ir pašalinti iš kuro sistemos.ECO kasetiniai filtrai, turintys metalinį korpusą, priešingai, neturi kuro filtravimo kasetės. Jie yra įdiegiami montuojamose dėžėse ir dažnai naudojami dyzelinių variklių degalų sistemose.Netinkamas ar per senas kuro filtras gali sukelti daug problemų, tokių kaip automobilio galingumo sumažėjimas, nereguliarus variklio veikimas ir degalų sistemos bei degalų purkštukų sistemos gedimai.Filterol naudoja pažangias medžiagas ir automatizuotas technologijas, siekdama užtikrinti aukščiausios kokybės filtrų gamybą. Kompanija gamina įvairaus dydžio filtrus benzininiais ir dyzeliniais varikliais varomoms transporto priemonėms ir sunkvežimiams, atitinkančius griežtus gamintojų standartus.Filterol filtrų pasirinkimą savo automobiliui galite rasti Filterol kataloge, pasirinkdami savo automobilio markę ir modelį.

 

 

 

Alyvos filtrai vidaus degimo varikliams

Alyvos filtrai yra esminis variklio komponentas. Jie nuolatos valo variklio alyvą nuo abrazyvinių teršalų, kurie atsiranda dėl variklio dilimo, ir neleidžia jiems patekti į degimo kamerą. Alyvos filtrai užtikrina sklandų variklio ir turbinos darbą, nes variklio alyva ne tik suteikia tepimą frikciniams elementams, bet ir veikia kaip aušinimo medžiaga, todėl reikalingas aukštos kokybės alyvos filtras.Yra du alyvos filtro tipai: atsukamas filtras, kuris yra filtravimo elementas, įmontuotas į metalinį korpusą su sriegiu, ir ECO tipo filtrai, kurie yra filtravimo elementai be metalinio korpuso.Atsukami filtrai gali turėti skirtingus vidinius vožtuvus, priklausomai nuo variklio konstrukcijos. Anti-drainback vožtuvas yra membrana, kuri neleidžia alyvai nutekėti iš filtro atgal į variklį, kai jis yra išjungtas ir apsaugo nuo alyvos nutekėjimo keičiant filtrą. Antisifoninis vožtuvas užtikrina, kad filtras visada būtų pilnas alyvos, leidžiant jai greičiau pasiekti variklio tepimo taškus užvedus variklį. Aplenkimo vožtuvas atsidaro, kai alyvos filtras užsikemša, leidžiant alyvai apeiti filtrą ir patekti į tepimo sistemą, be to, šis vožtuvas taip pat reguliuoja alyvos slėgį variklyje.ECO filtrai yra dažnai naudojami šiuolaikiniuose varikliuose. Jie skiriasi nuo atsukamųjų filtrų tuo, kad neturi metalinio korpuso su sriegiu ir vožtuvais. Filtravimo sistemoje keičiama alyvos kasetė, kuri susideda iš filtravimo medžiagos ir plastikinio tinklelio, kuris užtikrina filtro kasetės konstrukcijos stabilumą.Filterol naudoja aukštos kokybės medžiagas ir automatizuotas technologijas, siekdama užtikrinti aukščiausios kokybės filtrų gamybą. Įmonė gamina įvairius dydžius filtrus lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams, atitinkančius griežtus gamintojų reikalavimus.

 

 

 

Oro filtrai vidaus degimo varikliams

Variklio oro filtrai yra esminė vidaus degimo variklio funkcionavimo dalis, reikalingi užtikrinant kokybišką darbą. Šie filtrai saugo variklį nuo įvairių abrazyvinių dalelių, kurios į variklį patenka kartu su oru, taip sumažinant dalelių nusėdimo vožtuvuose ir cilindruose riziką. Variklio oro filtrai efektyviai valo orą nuo kietųjų dalelių ir saugo degimo kameros oro srauto matuoklį, ilginant variklio eksploatavimo laikotarpį.
Filterol kompanija gamina aukščiausios kokybės oro filtrus, kurie sukurti naudojant pažangiausias medžiagas, tokius kaip celiuliozė ir sintetikos mišiniai. Roboto valdoma gamyba garantuoja kruopščiai surinktus ir kokybiškus filtrus. Poliuretano pagrindo tarpinės yra elastingos ir atsparios slėgiui, o lygios filtro klostės užtikrina sklandų oro tekėjimą per Filterol gaminius, taip saugodami variklį nuo kenksmingų dalelių.
Modernūs variklio oro filtrai yra itin efektyvūs dėl mažo filtruojančios medžiagos aerodinaminio atsparumo – jie gali sulaikyti iki 99,9% dalelių, netgi tokių, kurių dydis siekia kelių mikronų. Filtrų tarnavimo laikotarpį lemia aplinka, kurioje variklis yra naudojamas, todėl svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl oro filtrų keitimo. Per daug užterštas oro filtras gali neigiamai paveikti transporto priemonės galingumą ir padidinti degalų vartojimą. Filterol oro filtrai užtikrina nepertraukiamą ir efektyvų variklio darbą, taip prailgindami jo tarnavimo laikotarpį.

 

 

Salono filtro vaidmuo

Vis daugiau dėmesio skiriama oro kokybei, ypač transporto priemonėse, kuriose praleidžiame daug laiko, įstrigę kamščiuose ar važiuodami į darbą. Aplinkos tarša ir daugėjantis automobilių srautas sukelia daugybę problemų, pirmiausia paveikdami mūsų kvėpavimo sistemą. Automobilių salone oro kokybė dažnai yra prastesnė nei lauke, nes įjungus vėdinimo sistemas į saloną patenka aplinkos oras, tarsi veikiant „dulkių siurblio” principu. Todėl aukštos kokybės salono oro filtrai, tokie kaip Filterol, yra neįkainojama priemonė kenksmingam aplinkos poveikiui mažinti.
Filterol salono oro filtrai yra sukurti tam, kad apsaugotų vairuotoją ir keleivius nuo aplinkos ore esančių pavojingų dalelių, kurios gali pakenkti mūsų kvėpavimo sistemai. Šie filtrai efektyviai užkerta kelią dulkėms, išmetamosioms dujoms ir žiedadulkėms patekti į automobilio saloną, taip apsaugodami keleivius nuo potencialiai kenksmingo poveikio sveikatai. Be to, Filterol salono oro filtrai yra veiksmingi ir esant skirtingoms oro temperatūroms, užtikrindami oro kondicionavimo sistemos švarumą.
Filterol gamina ir salono oro filtrus su aktyvuota anglimi, kurie yra skirti sugerti kenksmingas dujas ir nepageidaujamus kvapus. Šie filtrai pašalina maždaug 90% neigiamų dujų, todėl jų naudojimas dar labiau padidina automobilio salone esančio oro kokybę.
Naudojant pažangias technologijas ir automatizuotą įrangą, Filterol užtikrina aukštą savo produktų kokybę. Jie gaminami atitinkant griežtus transporto priemonių gamintojų reikalavimus ir siūlomi įvairių dydžių, tinkantys tiek lengviesiems automobiliams, tiek sunkvežimiams.