NamaiKategorija

Variklio oro filtrai

Dėl mažo filtravimo medžiagos aerodinaminio atsparumo, šiuolaikiniai variklio oro filtrai yra iki 99,9% efektyvūs. Jie gali sugauti daleles, kurių dydis siekia kelis mikronus. Oro filtro eksploatavimo trukmę labai veikia aplinka, kurioje veikia variklis, tačiau visada svarbu laikytis gamintojo rekomendacijų keičiant oro filtrus. Užsikimšęs oro filtras gali sumažinti transporto priemonės galią ir padidinti degalų sąnaudas. Filterol oro filtrai užtikrina sklandų variklio veikimą, neprarandant galią ir prailginant variklio tarnavimo laiką.

 

Oro filtrai vidaus degimo varikliams

Variklio oro filtrai yra esminė vidaus degimo variklio funkcionavimo dalis, reikalingi užtikrinant kokybišką darbą. Šie filtrai saugo variklį nuo įvairių abrazyvinių dalelių, kurios į variklį patenka kartu su oru, taip sumažinant dalelių nusėdimo vožtuvuose ir cilindruose riziką. Variklio oro filtrai efektyviai valo orą nuo kietųjų dalelių ir saugo degimo kameros oro srauto matuoklį, ilginant variklio eksploatavimo laikotarpį.
Filterol kompanija gamina aukščiausios kokybės oro filtrus, kurie sukurti naudojant pažangiausias medžiagas, tokius kaip celiuliozė ir sintetikos mišiniai. Roboto valdoma gamyba garantuoja kruopščiai surinktus ir kokybiškus filtrus. Poliuretano pagrindo tarpinės yra elastingos ir atsparios slėgiui, o lygios filtro klostės užtikrina sklandų oro tekėjimą per Filterol gaminius, taip saugodami variklį nuo kenksmingų dalelių.
Modernūs variklio oro filtrai yra itin efektyvūs dėl mažo filtruojančios medžiagos aerodinaminio atsparumo – jie gali sulaikyti iki 99,9% dalelių, netgi tokių, kurių dydis siekia kelių mikronų. Filtrų tarnavimo laikotarpį lemia aplinka, kurioje variklis yra naudojamas, todėl svarbu laikytis gamintojo nurodymų dėl oro filtrų keitimo. Per daug užterštas oro filtras gali neigiamai paveikti transporto priemonės galingumą ir padidinti degalų vartojimą. Filterol oro filtrai užtikrina nepertraukiamą ir efektyvų variklio darbą, taip prailgindami jo tarnavimo laikotarpį.